دوشنبه, 29 آبان 1396
عنوان : پیام تبریك مدیر عامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت فرا رسیدن سال نو
زير عنوان : مهندس حیدر بهمنی در پیامی فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به تلاشگران صنعت حفاری کشور تبریک گفت.
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۱۸:۴۹:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰پیام تبریک مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت فرا رسیدن سال نو

 

مهندس حیدر بهمنی در پیامی فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به تلاشگران صنعت حفاری کشور تبریک گفت.

متن پیام از این قرار است :

 یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل والنهار ...

 با استعانت از پروردگار جهان، خالصانه ترین تبریکات و شادباش ها را به مناسبت فرارسیدن سال نو، نوروز باستانی و تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت به حضور شما همکاران بزرگوار تقدیم می دارم .

همکاران گرامی

شرکت ملی حفاری ایران پس از گذشت بیش از سه دهه تلاش خستگی ناپذیر مجموعه کارکنان به درختی تنومند تبدیل گردیده که از سایه سار آن صنعت عظیم نفت و حفاری کشور بهره مند است و فعالیت های تاثیرگذار آن در فرآیند تولید نفت به عنوان موتور محرکه و مولد در اقتصاد، موجب مباهات است .

بی شک بخش های مختلف فعال در حوزه های عملیات، خدمات فنی و مهندسی، پروژه ها، پشتیبانی، اداری و ستادی ، نقشی انکار ناپذیر در تحقق اهداف ترسیم شده بر عهده داشته اند .

موفقیت این شرکت مرهون تلاش گروهی، همدلی و همگرایی مردان و زنانی است که تنها به اعتلا، توسعه و پیشرفت ایران عزیز فکر کرده و برای دستیابی به آرمان ها و اهداف آن از هیچ کوششی دریغ نکرده اند .

همه افتخارات این صنعت راهبردی متکی بر خون شهیدان والامقام و ایثارگرانی است که عمر گرانقدر خود را در راه ارزش ها و پیشبرد اهداف عالیه آن سپری نمودند و اینک ناظر به عمل ما می باشند .

آغاز سال جدید اگر چه پایانی بر یک سال تلاش بی وقفه و شبانه روزی شما سختکوشان صنعت حفاری محسوب می شود اما در واقع شروع دوباره همتی مضاعف و کوششی فزآینده برای رقم زدن به فردایی روشن و پر امید برای فرزندانمان است .

سال 1395 که بفرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گرفت ،آنچه را که در توان داشته اید دریغ ننموده و برنامه های حفاری و تکمیل چاههای نفت و گاز ، پیش بینی شده از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران برای این شرکت را تحقق بخشیدید .

اینجانب ضمن تبریک مجدد فرارسیدن سال نو، لازم می دانم از تلاش های مجدانه ، همت بلند عزم جزم شما تلاشگران درجهت خدمت به ملت شریف ایران و به اثبات رساندن اینکه آنچه اراده نمایید می توانید، قدردانی و تشکر نمایم .

از خداوند رحمان برای فرد فرد همکاران ارجمند و خانواده های محترم آنان،  بهروزی و شادکامی، سالی پر از خیر و برکت و توفیق روز افزون در تمامی عرصه های زندگی آرزومندم.


نمایش تعداد بازدیدها : 2010

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0