دوشنبه, 29 آبان 1396
رو عنوان : با حضور مدیرعامل شرکت تشکیل شد
عنوان : آخرین جلسه عملیات ملی حفاری در سال 95
زير عنوان : آخرین جلسه عملیات شرکت ملی حفاری ایران روز شنبه (28 اسفندماه) با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاونان و مدیران ارشد شرکت تشکیل شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۲۳:۴۶:۴۴

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱


 
با حضور مدیرعامل شرکت تشکیل شد

آخرین جلسه عملیات ملی حفاری در سال 95

 

آخرین جلسه عملیات شرکت ملی حفاری ایران روز شنبه (28 اسفندماه) با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاونان و مدیران ارشد شرکت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در این جلسه مهندس حیدر بهمنی در سخنانی از عملکرد بخش های مختلف شرکت در سال 95 قدردانی و برای مجموعه کارکنان در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی عملیات و خدمات فنی و مهندسی را از مهمترین بخش های شرکت عنوان و تامین نیازهای این بخش ها در ابعاد تجهیزات، فناوری های نوین، منابع انسانی و رسیدگی به حل  مشکلات و تخصیص امکانات رفاهی همکاران را مورد تاکید قرار داد.

بهمنی گفت: گردش مته حفاری دکل ها باعث تحرک سایر بخش های فنی، مهندسی، پشتیبانی، ستادی و اداری می شود و در واقع  کارآیی و راندمان کار در بخش های عملیات  منشاء درآمد زایی برای شرکت است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اهمیت خدمات فنی و مهندسی و اینکه بخش عمده این خدمات به صورت یکپارچه در کشور از سوی این شرکت ارائه می گردد، افزود: ایجاد زمینه برای جذب سرمایه گذار داخلی یا خارجی با مشارکت منایع داخلی جهت توسعه موجب تقویت بیش از پیش این بخش میشود.

وی توجه به امر آموزش کارکنان را با اهمیت خواند و اظهار کرد: ایجاد مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری فرصت را برای ارتقاء کارکنان شرکت فراهم ساخته تا بتوانند به موازات انجام وظایف محوله در رشد سطح آموزش های آکادمیک نیز موفق باشند.

بهمنی با اشاره به اهداف کلان شرکت ملی نفت ایران و برنامه های راهبردی ملی حفاری در این راستا، گفت: مدیریت برنامه ریزی تلفیقی در تعیین و تبیین اهداف و دستیابی به آنها، تجزیه تحلیل، رفع مشکلات و موانع و ارائه راهکارهای مناسب با نگاه به اولویت ها نقش محوری دارد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران  توجه به مدارس و امور ورزش شرکت را از اقداماتی عنوان کرد که در جهت اهتمام به خانواده های کارکنان صورت می پذیرد.

توجه به خدمات رفاهی مجموعه کارکنان، استفاده از توانمندی های  پیمانکاران، استاندارد سازی فعالیت ها بر اساس اصول HSE و کیفیت گرایی در تامین کالا و خدمات از دیگر محورهای طرح شده در این جلسه بود.

در این جلسه، معاونان مدیرعامل،  مدیران و سرپرستان واحدها بنا به مسئولیت، گزارشی از فعالیت های خود را ارائه دادند. 


نمایش تعداد بازدیدها : 2065

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0