جمعه, 28 مهر 1396
  • En
رو عنوان : سرپرست فوریت های پزشکی ملی حفاری:
عنوان : اولویت نخست برنامه های سال 96 مراكز درمانی شركت بالابردن سطح آگاهی از طریق آموزش است
زير عنوان : سرپرست فوریت های پزشکی مراکز درمانی ستادی و ورزشگاه ها در مدیریت HSE شرکت ملی حفاری ایران گفت: اولویت نخست برنامه های سال 96 این واحد بر محور ارتقاء سطح آگاهی های عمومی کارکنان در موضوع سلامت از طریق آموزش تمرکز دارد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ 
ساعت : ۱۲:۴۳:۳۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست فوریت های پزشکی ملی حفاری:   

اولویت نخست برنامه های سال 96 مراکز درمانی شرکت بالابردن سطح آگاهی از طریق آموزش است

 

سرپرست فوریت های پزشکی مراکز درمانی ستادی و ورزشگاه ها در مدیریت HSE  شرکت ملی حفاری ایران گفت: اولویت نخست برنامه های سال 96 این واحد بر محور ارتقاء سطح آگاهی های عمومی کارکنان در موضوع سلامت از طریق آموزش تمرکز دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مژگان فتحی در توضیح بیشتر در این باره افزود: ارتقاء سلامت کارکنان در مناطق عملیاتی و موقعیت های استقرار دکل های حفاری و حوزه ستادی با بهره وری و بهبود فرآیند کار ارتباط مستقیم دارد.

وی اظهار کرد: تجربه برگزاری دوره های آموزشی حین خدمت با همکاری اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت در مبحث سلامت، آشنایی با بیماری ها و راه های پیشگیری، در زمینه آگاهی بخشی به همکاران بسیار اثرگذار بوده و مورد استقبال آنان قرار گرفته است.

فتحی با بیان اینکه سیاستگذاری مدیریت HSE در بخش فوریت های پزشکی شرکت ، سلامت و اقدامات پیشگیرانه و تامین نیازهای دارویی است، گفت: در سال 95 در جهت تامین اقلام دارویی مورد نیاز اقدامات موثری صورت گرفت اما در مقابل، مصرف صحیح دارو و نقش تغذیه در سلامت  در درمانگاه های پایگاه های فوریت های پزشکی و ستادی مورد اهتمام ویژه قرار داشت.

سرپرست فوریت های پزشکی مراکز درمانی ستادی و ورزشگاه ها در مدیریت HSE  شرکت در پیوند با این مطلب افزود: در این ارتباط اقدام به تشکیل کمیته بهینه سازی مصرف دارو در این مدیریت شد که هرماه یک بار تشکیل و دستور العمل ها و هشدارهای دارویی ارائه شده از سوی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به نحو مقتضی برای آگاهی کارکنان اطلاع رسانی می کند.  

وی با اشاره به اینکه در این خصوص همچنین نحوه اثر بخشی بهتر داروها و عوارض جانبی مصرف بی رویه آن به مراجعه کنندگان به مراکز درمانی شرکت ارائه گردید، اظهار کرد: با توجه به کاربست بیش از 70 دستگاه حفاری در مناطق عملیاتی و استقرار مراکز فوریت های در دکل های حفاری و نیز چهار درمانگاه در ساختمان های اداری، روزآمد سازی تجهیزات، نیازهای درمانی و تامین اقلام دارویی در دستور کار قرار دارد.

فتحی به استقرار تیم های فوریت های پزشکی هنگام برگزاری مسابقات و تمرینات ورزشی در مجموعه های ورزشی و اردوها اشاره و گفت: آشنایی کارکنان امور ورزش با آموزش کمک های اولیه از جمله برنامه های این واحد است که تلاش شده این مهم به نحو مناسب در تعامل با باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت  تحقق یابد. 


نمایش تعداد بازدیدها : 1172

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0