يکشنبه, 1 بهمن 1396
رو عنوان : در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران
عنوان : مدیرعامل جدید شركت ملی حفاری منصوب شد
زير عنوان : در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس سپهر سپهری به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ 
ساعت : ۲۱:۳۳:۴۰

امتیاز :  ۱/۸۳ |  مجموع :  ۶
در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران


مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری منصوب شد

در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مهندس سپهر سپهری به عنوان  مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران ، علی کاردر در این حکم برنامه ریزی و اتخاذ راهکارهای لازم به منظور افزایش راندمان حفاری و کاهش زمان های انتظار و اتخاذ تدابیر لازم به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد را از جمله وظایف مدیرعامل جدید ملی حفاری عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین بهره گیری از مدیران و متخصصان جوان در جهت ارتقاء شاخص های عملکردی شرکت ملی حفاری و اتخاذ تدابیر و راهبردهای لازم با هدف ارتقای سلامت اداری و شفاف سازی تعاملات مالی در تمامی فعالیت های این شرکت از دیگر وظایف سپهری بر شمرد.

کاردر تعامل هرچه بیشتر شرکت ملی حفاری ایران با شرکت های تولیدی و توسعه ای تابع شرکت ملی نفت ایران به منظور بهبود اجرای پروژه های حفاری و  به کارگیری روش های نوین مدیریتی در راستای بهبود فرآیندها، چابک سازی شرکت و کاهش قیمت تمام شده پروژه ها را خواستار شد.

بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در راستای پیاده سازی مبانی حاکمیت شرکتی با هدف تدوین و تبیین راهبردهای مدیریتی در  شرکت از دیگر وظایفی است که بر عهده سپهری محول شده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها در راستای بکارگیری روش های نوین حفاری و حمایت از ساخت و ارتقای هرچه بیشتر بومی سازی در صنعت حفاری کشور تاکید نمود.

ضرورت توجه به حوزه HSEQ  در راستای دستورالعمل های مدون و الزامات پدافند غیرعامل به ویژه ارتقای هرچه بیشتر ضریب ایمنی دستگاه های حفاری با مدنظر قراردادن استانداردهای جهانی مربوط و تدوین و پیشنهاد راهبردهای موردنیاز در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی از دیگر مواردی است که در شرح وظایف مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران به آن اشاره شده است.نمایش تعداد بازدیدها : 2813

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0