يکشنبه, 1 بهمن 1396
عنوان : نشست هم اندیشی مدیران شركت ملی حفاری ایران برگزار شد
زير عنوان : مدیران شرکت ملی حفاری ایران با بررسی چالش‌ های پیش ‌روی این شرکت بر لزوم همکاری و همراهی برای دستیابی به اهداف تعیین شده، تاکید کردند.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ 
ساعت : ۲:۲۲:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
نشست هم اندیشی مدیران شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد

مدیران شرکت ملی حفاری ایران با بررسی چالش‌ های پیش ‌روی این شرکت بر لزوم همکاری و همراهی برای دستیابی به اهداف تعیین شده، تاکید کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)، در این نشست که با حضور محسن پاک‌نژاد، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید و سپهر سپهری، مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد، ابتدا مدیران ارشد این شرکت مهمترین چالش‌ها را مطرح و درباره آن بحث و بررسی کردند، سپس روش‌های عملی مواجهه با این چالش‌ها تبیین شد .

 اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت ملی حفاری ایران در این جلسه همچنین بر لزوم همراهی و همکاری برای موفقیت بیش از پیش  شرکت تاکید کردند .

 معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت اران در امور تولید،  در این نشست  از تلاش‌ های حیدر بهمنی در مدت تصدی مسئولیت مدیرعاملی شرکت ملی حفاری قدردانی کرد .

 وی همچنین با اشاره به سوابق کاری و اجرایی سپهری در صنعت نفت طی ۲۵ سال گذشته، بر لزوم همدلی، هم‌افزایی و کار گروهی در شرکت ملی حفاری به‌ منظور نیل به اهداف سازمانی تعیین شده از سوی شرکت ملی نفت، راهبری هرچه بهتر پروژه‌های در حال اجرا و آینده و همچنین اعتلای هر چه بیشتر این شرکت را مورد تاکید قرار دادند. نمایش تعداد بازدیدها : 1302

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0