يکشنبه, 2 ارديبهشت 1397
  • En
رو عنوان : با تلاش مستمر کارکنان شرکت ملی حفاری ایران تحقق یافت؛
عنوان : حفاری و تكمیل نهایی نخستین چاه سكوی A فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی
زير عنوان : مدیر پروژه حفاری 22 حلقه چاه در فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران از حفاری و تکمیل نهایی نخستین حلقه چاه در سکوی A این فاز خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ 
ساعت : ۱۹:۲۸:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰با تلاش مستمر کارکنان شرکت ملی حفاری ایران تحقق یافت؛


حفاری و تکمیل نهایی نخستین چاه سکوی A فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی

 

مدیر پروژه حفاری 22 حلقه چاه در فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران از حفاری و تکمیل نهایی نخستین حلقه چاه در سکوی A این فاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران حمید رضا شفیعی مکوند در توضیح بیشتر در این باره اظهار کرد: حفاری،تکمیل و تحویل  22 حلقه چاه در فاز ۱۴ پارس جنوبی از پروژه های بزرگ این شرکت است.

وی افزود: بر اساس قرارداد میان شرکت ملی حفاری و شرکت نفت و گاز پارس این شرکت روی دو سکوی فاز 14 موسوم به A   و C هر کدام 11 حلقه چاه حفر و تکمیل می کند.

شفیعی مکوند گفت: در این ارتباط تاکنون نزدیک یکصد هزار متر حفاری صورت گرفته و عملیات مشبک کاری، جریان دادن و تمیزسازی چاه های سکوی A   در دست اجرا قرار دارد.

مدیر پروژه حفاری 22 حلقه چاه در فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران اضافه کرد: با توجه به اولویت وزارت نفت در خصوص تکمیل نهایی و تولیدی شدن هشت حلقه از چاه های این سکو تا بیستم دی ماه امسال، تلاش براین است تا براساس برنامه زمانبندی این مهم در زمان تعیین شده محقق و این چاه ها برای بهره برداری تحویل کارفرما گردد.

 وی با بیان اینکه در اولین گام چاه شماره سه این سکو (12 آذرماه) جریانی و شاهد روشن شدن شعله آن بودیم، افزود: مراحل اجرایی عملیات تکمیل چاه های سکوی  C   نیز ادامه دارد.


نمایش تعداد بازدیدها : 860

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0