جمعه, 4 خرداد 1397
  • En
عنوان : برگزاری آیین اختتامیه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری
زير عنوان : آیین اختتامیه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری با حضور شماری از مدیران، مسئولان و کارکنان شرکت ملی حفاری ایران و نمایندگان شرکت ها و مجموعه های صنعتی حاضر در نمایشگاه برگزار شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ 
ساعت : ۲۱:۳:۲۴

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱برگزاری آیین اختتامیه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری


 

آیین اختتامیه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری با حضور شماری از مدیران، مسئولان و کارکنان شرکت ملی حفاری ایران و نمایندگان شرکت ها و مجموعه های صنعتی حاضر در نمایشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران،  در این آیین که بعد از ظهر امروز چهارشنبه (ششم دی ماه) در سالن اجتماعات محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان حوزستان در اهواز برگزار گردید، قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری در سخنانی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت امام حسن عسکری (ع)، از تلاشگران صنعت نفت و سختکوشان ملی حفاری در مهار فوران چاه 147 رگ سفید تقدیر به عمل آورد.

محمد رضا تاکایدی در تشریح روز شمار عملیات مهار فوران این چاه، توکل، تخصص و تجارب ارزنده میدانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: همسو با این ویژگی ها، اتفاق نظر، همدلی، شجاعت و جسارت تیم های عملیاتی و مهار فوران و واحدهای فنی، تخصصی و پشتیبانی در دستیابی به این موفقیت بزرگ بسیار حائز اهمیت بوده است.

وی تصریح کرد: حضور مستمر مدیران عامل و ارشد شرکت ملی حفاری ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و همچنین معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در کنار متخصصان، کارشناسان و نیروهای عمل کننده در منطقه بسیار مهم و در راهبری عملیات مهار کنترل فوران چاه تاثیر گذار بود.

تاکایدی گفت: از نکات قابل تامل در این موفقیت انجام کار بدون حادثه با ضریب ایمنی بالا بود و  این در حالی است که از نظر زمانی مهار فوران یک چاه مشابه در منطقه رگ سفید  در سال های گذشته 85 روز به طول انجامید و زمان کنترل فوران چاه 147 در مدت 58 روز محقق و این یک رکورد محسوب می شود.

 قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در ادامه یاد و خاطره دو نفر از کارکنان ملی حفاری که در حادثه فوران و آتش سوزی این چاه در هفتم آبان ماه گذشته جان باختند را گرامی داشت.

وی همچنین به برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری اشاره و از دست اندرکاران این رخداد اقتصادی قدردانی کرد و افزود: در نمایشگاه امسال شاهد نمایش قطعات و تجهیزات جدید ساخت داخل بودیم و کیفیت تولیدات نسبت به گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار می باشد.

 تاکایدی توسعه مجموعه نمایشگاهی، ایجاد فضای رقابتی، تعامل میان سازندگان، روز آمد سازی دانش فنی ساخت قطعات و تجهیزات و تلاش برای صدور محصولات با اهتمام به کیفیت بخشی تولیدات را خاطرنشان و از تعامل، همکاری و همراهی میان سازندگان و تولید کنندگان و متخصصان شرکت ملی حفاری ایران تقدیر نمود.

در این آیین رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان خوزستان نیز ضمن تبریک مهار فوران چاه 147 رگ سفید به مدیران عامل شرکت ملی حفاری ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، گفت: این موفقیت بزرگ موجب خوشحالی همه اقشار جامعه شد.

علی کرانی با اشاره به برگزاری پانزدهمین  نمایشگاه تخصصی حفاری، افزود: با توجه به گستردگی این صنعت راهبردی و ظرفیت های موجود در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات، جا دارد تا شرکت های سازنده در این رابطه تعامل و همکاری بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران در زمینه همکاری تنگاتنگ با سازندگان و هم افزایی در خصوص کیفیت بخشی بیش از پیش به تولیدات تاکید دارد، اظهار کرد: انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت در خوزستان خواستار همکاری بیشتر با مجموعه های صنعتی در استان خاصه شرکت ملی حفاری است.

کرانی اضافه کرد:  در تمامی شهرهای استان خوزستان  شهرک های صنعتی فعال هستند که چهار شهرک در کلانشهر اهواز عمدتا در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت نفت و حفاری فعالیت می کنند.

دیگر سخنران این آیین مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان بود که از همکاری شرکت ملی حفاری ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت در برگزاری این نمایشگاه تقدیر نمود.

 رحیم جلیلی ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری و موفقیت مهارگران چاه 147 رگ سفید در کنترل فوران و ایمن سازی این چاه گفت: نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری ثمرات زیادی برای استان دارد و  براساس بررسی انجام شده ،  برای  280 نفر به طور مستقیم فرصت اشتغال ایجاد کرد.

 

وی افزود: از 120 واحد شرکت کننده در نمایشگاه  75 واحد خوزستانی و 45 واحد از سایر استان ها از جمله تهران، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی بودند.

در پایان این آیین از تعدادی از دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه با اهدا لوح، تقدیر به عمل آمد.


نمایش تعداد بازدیدها : 1571

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0