چهارشنبه, 27 تير 1397
  • En
رو عنوان : از سوی مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت ملی حفاری برگزار شد
عنوان : همایش آشنایی با عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز در دانشكده نفت اهواز
زير عنوان : مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران با همکاری واحد ارتباط با صنعت دانشکده نفت اهواز اقدام به برگزاری همایشی علمی تخصصی تحت عنوان « آشنایی با عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز» در محل این دانشکده کرد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۵:۱۳:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰



از سوی مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت ملی حفاری برگزار شد


 همایش آشنایی با عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز در دانشکده نفت اهواز

مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران با همکاری واحد ارتباط با صنعت دانشکده نفت اهواز اقدام به برگزاری همایشی علمی تخصصی تحت عنوان « آشنایی با عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز» در محل این دانشکده کرد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت در این درباره توضیح داد: این همایش با حضور معاون پژوهش و فناوری و رئیس ارتباط با صنعت و دانشجویان رشته مهندسی نفت این دانشکده برگزار شد .

مهدی مهران گفت: در این نشست علمی تخصصی مهندس نقدی از کارشناسان مدیریت عملیات ویژه حفاری شرکت ملی حفاری در زمینه اهمیت حفاری افقی و جهت دار در صنعت حفاری مطالبی بیان داشت .

وی افزود: تاریخچه عملیات حفاری جهت دار، تجهیزات کاربردی مورد استفاده در این عملیات، نحوه حفاری و موارد کاربست آن از محورهای طرح شده از سوی سخنران این همایش بود .

مهران اظهار کرد: در این همایش که با استقبال بسیار خوب حاضران در نشست مواجه شد به پرسش های طرح شده از سوی دانشجویان پاسخ داده شد .

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران یادآور شد: در سال جاری افزون بر 15 همایش از سوی این مدیریت در راستای برقراری ارتباط مفید و سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی کشور برگزار شده است .

وی با اشاره به اینکه این شرکت در هشت دانشگاه رتبه نخست کشور از جمله دانشگاه صنعت نفت، صنعتی شریف، امیرکبیر، تهران، شهید چمران، شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی دفتر دارد، ادامه داد: شرکت ملی حفاری در میان شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت بیشترین ارتباط و تعامل را با دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی دارد و این هم افزایی در موفقیت های شرکت بویژه در بومی سازی ساخت قطعات و تجهیزات بسیار اثرگذار بوده است .


نمایش تعداد بازدیدها : 195

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0