چهارشنبه, 27 تير 1397
  • En
رو عنوان : با هدف همکاری های مشترک در اجرای پروژه های نفت و گاز در داخل و خارج کشور
عنوان : امضاء تفاهم نامه همكاری میان شركت ملی حفاری ایران و شركت مهندسی و ساختمان صنایع نفت
زير عنوان : شرکت ملی حفاری ایران (NIDC) و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC) با هدف هم افزایی و همکاری های مشترک، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۵:۱۶:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰با هدف همکاری های مشترک در اجرای پروژه های نفت و گاز در داخل و خارج کشور

 امضاء تفاهم نامه همکاری میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت

شرکت ملی حفاری ایران (NIDC) و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)  با هدف هم افزایی و همکاری های مشترک، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، این تفاهم نامه روز دوشنبه (21 اسفندماه) در ساختمان مرکزی شرکت OIEC به امضاء  مهندس سپهر سپهری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران و مهندس بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت رسید .

در چارچوب این تفاهم نامه همکاری که مدت اجرای آن یک سال و با توافق طرفین قابل تمدید است دو شرکت در زمینه پروژه هاي حفاري چاه هاي نفت و گاز در داخل و خارج از كشور، همکاری و تعامل خواهند داشت .

در مراسم امضاء و مبادله این تفاهم نامه که شماری از مدیران ارشد دو شرکت حضور داشتند مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: ملی حفاری يكي از شركت هاي زیر مجموعه شركت ملي نفت ايران و شرکتی بين المللي مجرب و توانمند در زمينه فعاليت هاي حفاري و خدمات فني مرتبط با این صنعت مي باشد .

وی با اشاره به فرصت های همکاری میان این شرکت و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، تصریح کرد: شرکت ملی حفاری ایران حرکت رو به جلو و  ایجاد شرایط و فضای توسعه ای فعالیت ها  در داخل و خارج از کشور را هدف گذاری کرده است .

سپهری با اشاره به اینکه برنامه های این شرکت در راستای اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی تدوین و اجرا می شود، گفت: نگاه به درون و استفاده از ظرفیت های داخلی در اولویت کاری شرکت ملی حفاری ایران است و این شرکت و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت می توانند با برخورداری از توانمندی موجود در دو شرکت در پروژه های داخلی و بین المللی از جمله پروژه های توسعه ای در مناطق نفتخیز جنوب مشارکت فعال داشته باشند .

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به فعالیت های برون مرزی برای همکاری با شرکت های نفتی در اجرای پروژه های حفاری و خدمات جانبی اشاره و افزود: در زمان حاضر مذاکراتی با شرکت حفاری کشور عراق و شرکت روسی تات نفت صورت گرفته و برنامه دیدار با مقامات نفتی در کشورهای عمان و قطر در دستور کار شرکت قرار دارد .

در این مراسم مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت به ظرفیت های این شرکت در اجرای پروژه های نفتی از جمله میدان نفتی آذر اشاره و گفت: همکاری با شرکت ملی حفاری موجب خوشحالی است و ما از هم اکنون خواستار توسعه روابط و همکاری های فیمابین هستیم .

مهندس محمدی افزود: شرکت ملی حفاری ایران در دوره مدیریت مهندس سپهری با توجه به نگاه کلان و روحیه بلند و توسعه خواه ایشان حرکت شتابنده ای را در جهت رشد و تعالی شرکت آغاز کرده و ما تلاش داریم تا در فضای پیش رو  زمینه های مشارکت را تقویت نماییم .

 وی اظهار کرد: شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت تجربه اجرای پروژه های بزرگ صنعت نفت و گاز را در حوزه های بالادستی و پائين دستی داشته و به عنوان يکی از شرکت های E&P داخلی، مورد تائيد شرکت ملی نفت ايران قرار گرفته است .


نمایش تعداد بازدیدها : 254

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0