چهارشنبه, 27 تير 1397
  • En
رو عنوان : با حضور بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد
عنوان : آیین بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و هفته بزرگداشت مقام مادر
زير عنوان : آیین بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و هفته بزرگداشت مقام مادر با حضور بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۶:۳۴:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰با حضور بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد

آیین بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و هفته بزرگداشت مقام مادر

آیین بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و هفته بزرگداشت مقام مادر با حضور بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در این آیین که روز دوشنبه (21 اسفندماه) در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید، پیام مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت به این مناسب توسط مشاور مدیرعامل در امور بانوان قرائت شد .

در بخشی از پیام سپهر سپهری با تبریک  میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و هفته بزرگداشت مقام مادر آمده است: در شرکت ملی حفاری ایران بانوان نقش موثری در توسعه و تعالی سازمان بر عهده دارند و علاوه بر داشتن ویژگی های عفاف و حجاب، نظم و انضباط کاری و نقش مادری، دوشادوش سایر تلاشگران زمینه اعتلای این صنعت راهبردی را فراهم آورده اند .

در ادامه این آیین قائم مقام مدیرعامل شرکت در سخنانی ضمن تبریک به حاضران با اشاره به تقارن این مناسبت با ایام پایانی سال 96، از تلاش های بانوان همکار در این سال قدردانی کرد .

 محمد رضا تاکایدی افزود: همدلی، هماهنگی و همکاری موثر همکاران در سال جاری موجب شد تا شرکت بتواند بخش عمده ای از برنامه های تعریف شده در بخش های عملیاتی، پشتیبانی و ستادی را محقق سازد .

وی گفت: تحقق اهداف شرکت براساس برنامه مدیریت استراتژیک، حضور فعال در پروژه های حفاری در داخل و خارج کشور ،بسط ،توسعه و گستره فعالیت ها مدنظر و اجرای موفق کار در گرو تشریک مساعی و همکاری مستمر همه کارکنان است .

در این آیین  همچنین حجت الاسلام روح الله  شریفی نژاد با بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و مقام مادر، گفت: تلاش مجدانه بانوان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران همسو با مجموع کارکنان نقش اساسی در پیشبرد برنامه ها و توفیقات شرکت داشته است .

وی افزود: بانوان شاغل با توجه به فعالیت در محیط کار و مسئولیت خانواده، باید به فکر سلامت خود باشند زیرا سلامت و شادابی  آنان، شادابی خانواده را به همراه خواهد داشت .

در این آیین ضمن اجرای چند برنامه فرهنگی از بانوان نمونه و موفق شرکت در عرصه کار، خلاقیت و نوآوری و ورزشی با اهدا لوح، تقدیر به عمل آمد .


نمایش تعداد بازدیدها : 304

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0