يکشنبه, 28 مرداد 1397
  • En
رو عنوان : در پی درگذشت دو نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در حادثه رانندگی انتشار یافت
عنوان : پیام تسلیت مهندس سپهر سپهری به خانواده های داغدار و كاركنان شركت
زير عنوان : مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی درگذشت دو نفر از کارکنان دستگاه حفاری ۲۲ فتح در اثر حادثه واژگونی خودرو را به خانواده های داغدار و کارکنان شرکت تسلیت گفت.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ 
ساعت : ۱۲:۳۹:۳۵

امتیاز :  ۴/۰۰ |  مجموع :  ۱در پی درگذشت دو نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در حادثه رانندگی انتشار یافت


پیام تسلیت مهندس سپهر سپهری به خانواده های داغدار و کارکنان شرکت

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی درگذشت دو نفر از کارکنان دستگاه حفاری ۲۲ فتح در اثر حادثه واژگونی خودرو  را به خانواده های داغدار و کارکنان شرکت تسلیت گفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام سپهر سپهری آمده است :

انالله و اناالیه راجعون

با اندوه فراوان جان باختن دو نفر از همکاران ساعی و پر تلاش  زنده یاد محمد یعقوبی و  سید احسان موسوی را به مجموعه  کارکنان شریف شرکت به ویژه خانواده معزز و داغدار این عزیزان  تسلیت عرض می نمایم .

به محض اطلاع از  وقوع حادثه واژگونی خودروی حامل کارکنان  دستگاه حفاری۲۲ فتح با بسیج امکانات شرکت و هماهنگی با شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و نیروهای امدادی شهرستان تیم های پزشکی و آمبولانس های مورد نیاز  به منطقه عملیاتی بی بی حکیمه اعزام و مدیر HSE  و فوریت های پزشکی و کارشناسان بخش مدد کاری را مامور رسیدگی دقیق حادثه و پیگیری وضعیت مصدومین نمودم که انشاالله تا سلامتی کامل همکاران این پیگیری ها ادامه خواهد یافت .

 ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت و تعزیت مجدد  به خانواده های داغ دیده از درگاه ایزد منان برای جان باختگان این حادثه رحمت واسعه، برای مصدومین شفای عاجل و سلامتی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم.
نمایش تعداد بازدیدها : 329

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0