يکشنبه, 28 مرداد 1397
  • En
عنوان : پیام تبریك مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شركت ملی حفاری ایران به مناسبت عید مبعث
زير عنوان : مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن عید مبعث را به کارکنان صنعت نفت و حفاری تبریک گفت.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ 
ساعت : ۲۰:۳۰:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰پیام تبریک مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت عید مبعث

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن عید مبعث را به کارکنان صنعت نفت و حفاری تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام مهندس سپهر سپهری آمده است: بار دیگر در آستانه عید مبعث در ماه پر خیر و برکت رجب قرار گرفته ایم .

" اقرا باسم ربک ... بخوان بنام پروردگار ...

مبعث طلیعه بخش  آغاز نبوت گرامی ترین و بهترین خلقت از سوی خداوند  برای هدایت بشر است تا انسان را برهاند از هر آنچه که غیر خداست .

رحمت للعالمین ، پیامبر نور و بشارت آمد تا چراغ هدایتی باشد برای نیل بشریت به سعادت و نهایت کمال و لبیکی به تمنای عاشقان جوینده قرب الهی .

 مبعث سرآغاز تجلی انوار اسلام و نابودی بت پرستی به عنوان مظهر و نماد شرک است، پیروان راستین  آن حضرت شایسته است در این روز ها که دشمنان اسلام با ترفند های مختلف اساس دین را مورد هجمه قرار داده اند با وحدت در جهت صیانت و حفظ ارزش ها بیش از پیش کوشا بوده و به عنوان یک مسلمان به وظیفه اسلامی خود عمل نمایند .

این عید را برای مسلمین بزرگترین اعیاد نامیده اند چرا که شاهد هستیم تمام مولفه های لازمه زندگی بشر یعنی علم و معرفت، حکمت و رحمت، عدل و برابری و مکارم  اخلاق که ضامن سعادت و نیکبختی زندگی بشریت هستند در بعثت رسول اکرم (ص) آورده شده است .

اکنون بر ماست تا در موسم فرا رسیدن این واقعه مبارک در ادامه راه رسالت پیامبر اعظم(ص) که ترویج اسلام و گستراندن عدالت بود لبیک گویان خوبی باشیم .

اینجانب فرخنده سالروز بعثت نبی مکرم اسلام را به کارکنان تلاشگر صنعت نفت به ویژه همکاران سختکوش شرکت ملی حفاری ایران تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون الهی برای همه عزیزان و خانواده محترم  را از خداوند منان مسئلت می نمایم .


نمایش تعداد بازدیدها : 143

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0