يکشنبه, 28 مرداد 1397
  • En
رو عنوان : از سوی ناوگان ترابری سنگین شرکت ملی حفاری ایران انجام شد
عنوان : جابجایی 150 دستگاه حفاری طی سال 96 در سطح هفت استان كشور
زير عنوان : رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از جابجایی 150 دستگاه حفاری توسط ناوگان ترابری سنگین این شرکت طی سال 96 در سطح هفت استان کشور خبر داد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ 
ساعت : ۲۲:۲۱:۴۷

امتیاز :  ۲/۰۰ |  مجموع :  ۱ از سوی ناوگان ترابری سنگین شرکت ملی حفاری ایران انجام شد

جابجایی 150 دستگاه حفاری طی سال 96 در سطح هفت استان کشور

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از جابجایی 150 دستگاه حفاری توسط ناوگان ترابری سنگین این شرکت طی سال 96 در سطح هفت استان کشور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران فواد عماد گفت: جابجایی هر دکل حفاری با کاربست افزون بر یکصد دستگاه خودرو کشنده سنگین و فوق سنگین در یک فرآیند تعریف شده به دست متخصصان و تیم های عملیاتی انجام می شود .

وی افزود: نقل و انتقال این دستگاه ها در قالب 18 هزار و 738 محموله صورت گرفت که بخشی از آنها ترافیکی و با همکاری پلیس راهور محقق گردید .

عماد با بیان اینکه  میزان مسافت طی شده در انجام این جابجایی ها را  17 هزار و 204 کیلومتر عنوان و اظهار کرد: در مدت پیش گفته تعداد 18 هزار و 878 محموله کالا و مواد از جمله  بیش از یکصد  میلیون لیتر سوخت  به موقعیت عملیاتی دستگاه های حفاری انتقال یافت .

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران گفت: در سال گذشته آمار جابجایی کارکنان در مناطق شهری و عملیاتی شرکت نیز به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسید که از وظایف این بخش می باشد

وی توضیح داد: موضوع جابجایی و حمل و نقل دستگاه های حفاری در سطح جاده های اصلی و مسیرهای دسترسی به میادین و چاه های نفت و گاز تخصصی و تابع استانداردهای خاص است و بر همین اساس در مدت مورد اشاره توسط واحد مهندسی جاده این اداره کل 90 هزار و 724 کیلومتر مسیر جابجایی دستگاه ها مورد بررسی و بازرسی واقع گردید .

عماد از موفقیت ها و تلاش جمعی کارکنان سختکوش این اداره کل در سال گذشته به جابجایی دو دستگاه حفاری و تجهیزات و اقلام مورد نیاز و خدمات ارائه شده در عملیات مهار و کنترل فوران چاه 147 رگ سفید اشاره و عملکرد کارکنان این بخش را تحسین برانگیز خواند .

 رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه هم اکنون کار جابجایی 11 دستگاه حفاری در موقعیت های عملیاتی مناطق نفتخیز جنوب و میادین نفتی غرب کارون در دست انجام است، افزود: برنامه ریزی در جهت شتاب بخشیدن به امر جابجایی دستگاه ها، اعمال و بکارگیری بیش از پیش مقررات و ضوابط ایمنی و رانندگی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در خصوص هر چه ایمن ساختن جابجایی دکل ها و محموله های سنگین، از اولویت های  برنامه های امسال این اداره کل که زیر مجموعه مدیریت خدمات شرکت است، به شمار می آید.


نمایش تعداد بازدیدها : 186

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0