چهارشنبه, 2 آبان 1397
  • En
رو عنوان : مهندس سپهری:
عنوان : شاكله شركت ملی حفاری ایران عملیاتی است
زير عنوان : مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت شاکله عملیاتی و فنی تخصصی دارد و بدنه آن اجرایی است.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ 
ساعت : ۲:۵:۳۷

امتیاز :  ۳/۰۰ |  مجموع :  ۲مهندس سپهری

شاکله شرکت ملی حفاری ایران عملیاتی است  

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت شاکله عملیاتی و فنی  تخصصی دارد  و بدنه آن اجرایی است

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سپهر سپهری در آیین معارفه و تودیع سرپرست جدید و سابق امور قراردادهای شرکت که در حاشیه نشست هیات مدیره برگزار شد، افزود: این شرکت با توجه به گستردگی فعالیت ها در بخش های حفاری، خدمات جانبی ،پژوهشی، تامین نیروی انسانی و... با شرکت های مختلف صدها قرارداد دارد

وی نقش امور حقوقی و پیمانها را در مدیریت و نظارت بر تنظیم اسناد فیمابین متقاضیان عملیات حفاری و خدمات فنی تخصصی و  همچنین برگزاری مناقصات و انعقاد قراردادهای شرکت با پیمانکاران در تمامی حوزه های خدماتی، پشتیبانی و تامین تجهیزات  بسیار ارزشمند عنوان کرد .

 سپهری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را بزرگترین کارفرمای شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد و گفت: با توجه به برنامه های توسعه ای و پروژه های آن  شرکت در زمینه حفظ، نگهداشت و افزایش تولید، در راستای سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال چندین قرارداد میان دو شرکت امضاء و مبادله خواهد شد .

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در این آیین از تلاش ها و خدمات ارزشمند آقای امیر حسین کریمی آرپناهی که سال ها عهده دار مسئولیت امور قراردادهای شرکت بود و در آستانه بازنشستگی قرار دارد، قدردانی و برای آقای عوضعلی کاظمی سرپرست جدید این واحد آرزوی موفقیت کرد

سرپرست جدید امور قراردادهای شرکت دارای سابقه کار در بخش های مختلف شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از جمله  21 سال در امور قراردادها و کمیسیون مناقصات آن شرکت می باشد .


نمایش تعداد بازدیدها : 721

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0