چهارشنبه, 23 آبان 1397
  • En
عنوان : پیام مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شركت ملی حفاری ایران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار
زير عنوان : مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ 
ساعت : ۱۱:۵۹:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰پیام مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، در پیام مهندس سپهر سپهری آمده است :

ن والقلم و ما یسطرون ... با آفرینش قلم ،اندیشه های متعالی در کالبد واژه ها جان گرفت تا به پرواز در آیند و به سان خورشید ، انوار آگاهی را بر جامعه بگسترانند ...

17 مرداد فرصت مغتنمی برای تکریم، تجلیل و قدردانی از فعالان وادی آگاهی بخشی و نیک اندیشان بلند‌‌نظر عرصه رسانه و اطلاع رسانی است .

روز خبرنگار  روز پاسداشت تلاشهای صادقانه و ارج گذاری به زحمات شبانه روزی جامعه رسانه ای کشور است، آنانکه دل در گرو تعالی و پیشرفت جامعه نهاده و همواره در کنار مردم قدرشناس بوده و می باشند .

در عصر ارتباطات، رسانه ها به عنوان تریبون افکار ، گفتمان و رکن چهارم مردم سالاری همسو با ارکان دیگر نقش کلیدی و مؤثری در اطلاع رسانی و انعکاس به موقع اخبار بر عهده دارند .

اصحاب رسانه در عرصه های مختلف همچون یاوران صدیق در نقش چشمان بینا و زبان گویای مردم با پایبندی به اصل صداقت، حق گویی،پرسشگری، نقد منصفانه و با بهره مندی از هنر قلم و رفتار حرفه ای به عنوان نهاد نظارتی قدرتمند و کارآمد می توانند در استحکام بنیان های جامعه به ویژه عدالت محوری و آگاهی‌بخشی گام برداشته و باعث افزایش رضایتمندی شوند .

ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر عرصه خبر و اطلاع رسانی، فرارسیدن روز خبرنگار را به روزنامه نگاران ، نویسندگان، گزارشگران،خبرنگاران ، عکاسان وسایر دست اندرکاران تبریک عرض نموده ، آرزومندم در سایه قلم های روشنگر و آگاهی بخش آینده‌ای روشن و پر از امید در انتظار مردم شریف ایران عزیز باشد .


نمایش تعداد بازدیدها : 211

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0