يکشنبه, 5 اسفند 1397
  • En
رو عنوان : با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش ترابری شرکت ملی حفاری ایران محقق شد
عنوان : 60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشكی در نیمه نخست سال
زير عنوان : رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از تحقق 60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال در محورهای مناطق نفتخیز کشور خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ 
ساعت : ۲۳:۷:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش ترابری شرکت ملی حفاری ایران محقق شد

60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست سال

 

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از تحقق 60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال در محورهای مناطق نفتخیز کشور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران ،فواد عماد گفت: جابجایی دستگاه های حفاری کاری تخصصی است که در زمان حاضر توسط 10 گروه مجرب تخصصی و تحت ضوابط ایمنی و استانداردهای خاص انجام می شود .

وی افزود: حمل و نقل هر دستگاه حفاری به طور متوسط با کاربست یک صد و 20 دستگاه خودرو کشنده صورت می گیرد که دست کم 20 مورد آن محموله ترافیکی محسوب می شود .

عماد اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه سال جاری هفت هزار و 479 محموله شامل تجهیزات دستگاه های حفاری و متعلقات مربوط به آن و همچنین کالا و مواد از جمله سوخت مورد نیاز دستگاه های حفاری و سایر ماشین آلات به مناطق عملیاتی که دکل های حفاری استقرار دارند، انتقال داده شد .

 رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران گفت: مجموعه کارکنان سختکوش این بخش که زیر مجموعه مدیریت خدمات شرکت است در این مدت دستگاه های حفاری و تجهیزات لازم را  بر اساس برنامه تدوین شده از سوی معاونت های مدیرعامل در عملیات حفاری و پروژه های حفاری در موقعیت استان های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، بوشهر و ایلام جابجا نمودند .

 وی با اشاره به اینکه این تعداد جابجایی در مجموع در مسافت هفت هزار و 659 کیلومتر صورت گرفت، افزود: محموله  960 دستگاه  خودروهای سنگین که در زمینه حمل و نقل دستگاه های حفاری به کارگیری شدند، ترافیکی بوده است .

عماد به موضوع آموزش کارکنان ترابری شرکت خاصه در بخش جابجایی دستگاه های حفاری و محموله های سنگین اشاره و خاطرنشان کرد: در این راستا متخصصان این اداره کل با هماهنگی و همکاری اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت نسبت به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در این ارتباط اقدام کردند .

 رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران گفت: از جمله این دوره ها می توان به روش اجرایی جدا سازی و بارگیری اجزا دستگاه حفاری، روش اجرایی تخلیه و چیدمان و برپایی دستگاه حفاری، قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای، اپراتوری جرثقیل، اصول نگهداری از خودروهای ویژه عملیات جابجایی، مهار بار، اصول ابعاد و اوزان حمل بار و ایمنی و ترافیک اشاره داشت .


نمایش تعداد بازدیدها : 331

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0