يکشنبه, 5 اسفند 1397
  • En
رو عنوان : معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت خبر داد:
عنوان : فراخوان نیازهای پژوهشی سال 1397 شركت ملی حفاری ایران
زير عنوان : معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از فراخوان نیازهای پژوهشی سال 1397 این شرکت در دو بخش پروژه های پژوهشی و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی خبرداد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
ساعت : ۱۵:۱۶:۴۵

امتیاز :  ۳/۰۰ |  مجموع :  ۲معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت خبر داد
:


فراخوان نیازهای پژوهشی  سال 1397 شرکت ملی حفاری ایران

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از فراخوان نیازهای پژوهشی  سال 1397 این شرکت در دو بخش پروژه های پژوهشی و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهدی عبدالهی در این باره گفت: مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت برای بهره مندی هر چه بیشتر از توانمندی های علمی  پژوهشی و اجرایی مراکز دانشگاهی در انجام تحقیقات مرتبط با صنعت حفاری و هم افزایی میان صنعت و دانشگاه با هدف رفع نیازهای ضروری شرکت، نیازهای خود را در دو قالب پروژه های پژوهشی و پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری فراخوان می نماید .

وی در خصوص پروژه های پژوهشی توضیح داد: بر اساس نیاز سنجی های به عمل آمده در سطح  شرکت پس از بررسی های کارشناسی و تصویب شورای عالی پژوهش، فهرست پروژه های پژوهشی مورد نیاز شامل شش پروژه نهایی و بر روی سایت شرکت در بخش پژوهش و فناوری قرار گرفته است .

عبدالهی افزود: اساتید و پژوهشگران دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری از امروز (15 مهرماه) تا پایان وقت اداری (15 آبان ماه) می توانند پیشنهادات خود را در قالب فرم پروپزال که بر روی سایت است همراه با نامه رسمی از معاون پژوهشی دانشگاه یا رئیس پارک علم و فناوری مربوط، به دفاتر هماهنگی این امور در دانشگاه ها یا اداره پژوهش و فناوری شرکت تحویل نمایند .

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران در زمینه پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری اظهار کرد: در این ارتباط نیز در پی هماهنگی با معاونت های مدیرعامل، نیازسنجی و دریافت موضوعات کاربردی مختلف جهت طرح موارد قابل اجرا در سطح تحصیلات تکمیلی در دستور کار قرار گرفت .

وی ادامه داد: در نتیجه جمع بندی در این راستا، 47 موضوع پایان نامه با حفظ اولویت های پژوهشی شرکت در رشته های مهندسی نفت (حوزه بالا دستی)، فنی و مهندسی، زیست محیطی و پسماند و مدیریت مالی تعریف گردید .

عبدالهی گفت: در این بخش محدودیت زمانی برای دریافت پیشنهادات تعیین نشده و  اساتید و دانشجویان علاقه مند می توانند در صورتی که موضوع مربوط پیش از این توسط پژوهشگر دیگری نهایی نشده باشد پس از تکمیل فرم مشخص شده  پیشنهادی تحصیلات تکمیلی، فرم الف (قابل دریافت از طریق سایت شرکت ملی حفاری ایران در بخش پژوهش و فناوری) و ارسال کتبی آن همراه با نامه رسمی از دانشگاه به این مدیریت در فرا خوان علمی پژوهشی شرکت نمایند .

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران افزود: این مدیریت در  سال های گذشته، بیش از 375 عنوان پایان نامه تحصیلات تکمیلی را مورد حمایت قرار داد که منجر به تولید دانش در بخش های مختلف شرکت شد و به همین منظور در این فرا خوان، با تعریف گردش کار جدید، تلاش در جهت دهی خروجی پایان نامه ها به سمت رفع نیازهای اولویت دار شرکت، هدف گذاری و مورد اهتمام واقع شده است .

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران در خصوص نحوه ارزیابی پروپوزال های دریافتی هر دو بخش اظهار کرد: ذکر عنوان یک پروژه یا پایان نامه در این فراخوان و یا ارایه پیشنهاد از سوی یک مجموعه علمی / دانشگاهی به هیچ وجه نشانه تعهد در انعقاد قرارداد نمی باشد و موافقت نهایی با پروپوزال های ارایه شده منوط به اعلام نظر کمیته های تخصصی و پیروی از کلیه ضوابط و دستورالعمل های اجرایی در سطح این شرکت و شرکت ملی نفت ایران می باشد.


نمایش تعداد بازدیدها : 570

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0