يکشنبه, 5 اسفند 1397
  • En
رو عنوان : در شش ماه نخست سال جاري انجام شد:
عنوان : انجام بیش از 950 عملیات خدمات فنی حفاری در شركت ملی حفاری ایران
زير عنوان : مدير خدمات فني حفاري شرکت ملي حفاري ايران از انجام 952 عمليات فنی تخصصی بوسيله ناوگان خدمات فني حفاري اين شرکت در شش ماه نخست امسال در ميدان هاي نفتي و گازي در مناطق نفتخیز خشکي و دريایی کشور خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۱۷:۱۵:۱۹

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱در شش ماه نخست سال جاري انجام  شد
:

انجام بيش از 950 عمليات خدمات فني حفاري در شرکت ملي حفاري ايران

 مدير خدمات فني حفاري شرکت ملي حفاري ايران از انجام 952 عمليات فنی تخصصی بوسيله ناوگان خدمات فني حفاري اين شرکت در شش ماه نخست امسال در ميدان هاي نفتي و گازي  در مناطق نفتخیز خشکي و دريایی کشور  خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي حفاري ايران جهانگير شجاعي با اشاره به اينکه اين شرکت در زمينه خدمات فني مجموعه اي غني و ارزشمند از دستگاه ها و تجهيزات روز آمد ملکي در اختيار دارد، گفت: با تلاش مستمر کارکنان سختکوش اين بخش در مدت پیش گفته نسبت به تامين خدمات مورد نياز کارفرمايان در طيف گسترده خدمات فني حفاري تلاش مستمری صورت گرفت .

وی افزود: خدمات فنی و تخصصی حفاری به مجموعه عملیات های تخصصی و مکمل عملیات حفاری اطلاق می شود که با هدف تثبیت ، شتاب بخشی و بهینه سازی و یا نهایی سازی فرآیندهای حفاری یا تعمیرات چاه های نفت و گاز انجام می شود .

شجاعی اظهار کرد: در خصوص گستردگی و تنوع خدمات فنی و تخصصی حفاری می توان به خدمات لوله گذاری چاه و نصب آویزه آستری، آزمایش درون و برون چاهی، حفاری زیر فشار تعادل مخزن و حفاری با هوا و همچنین خدمات لوله مغزی سیار اشاره که در مدیریت خدمات فنی حفاری سازماندهی شده اند .

مدير خدمات فني حفاري شرکت ملي حفاري ايران در پیوند با این مطلب گفت: از مجموع خدمات ارائه شده در این مدت 182 عمليات در بخش خدمات لوله مغزي سيار ، 329 عمليات در بخش خدمات لايه آزمايي، 47 عمليات در بخش آزمايش سطحي چاه، 313 عمليات در بخش خدمات لوله گذاري چاه، 47 عمليات در بخش رانش و نصب آويزه آستري، 19 عمليات در بخش حفاري زیر فشار تعادل مخزن و 15 عمليات در بخش حفاري با هوا بود و اين در حالي است که هريک از اين خدمات فني جايگاه ويژه و منحصر بفردي در زنجيره فرآيندهاي حفاري و تعميرچاه هاي نفت و گاز دارند .

وی افزود: باتوجه به فعاليت پرحجم و شبانه روزي تجهيزات و کارکنان متخصص و مجرب در تمامی ميدان هاي نفت و گاز کشور ، تلاش داريم با آموزش و بکارگيري استعداد هاي  موجود و پشتيباني بي وقفه عمليات در کنار اصلاح ساختار ، رویه ها و چابک سازی سازمان، همه نيازهاي عملياتي کارفرمايان داخلي را مرتفع سازيم .

شجاعی در بیان برنامه هاي توسعه و نوسازي دستگاه ها و تجهيزات خدمات فني حفاري و ارتقاء سطح کیفی ارایه خدمات فني توضيح داد: بهره گیری از توان و ظرفیت های منحصر بفرد شرکت در ارایه مجموعه خدمات فنی  یکپارچه، هماهنگی و هم افزایی واحدهای مرتبط و همچنین ایجاد زمینه ارایه خدمات جدید مورد نیاز کارفرمایان با توجه به تغییرات مداوم فناوری و رعایت جنبه های زیست محیطی بستر رشد خدمات فنی حفاری را در سال های اخیر فراهم آورده و زمینه ساز شکوفایی و بالندگی روزافزون خواهد بود .

مدير خدمات فني حفاري شرکت ملي حفاري ايران به گسترش فعاليت ها در بخش های بازرسي هاي دوره اي، تعميرات پيشگيرانه، تعميرات اتفاقي، تعميرات اساسي برنامه ريزي شده تجهيزات خدمات فني حفاري و کاهش انتظارات عملياتي در کنار برنامه هاي نوسازي ناوگان اشاره و خاطرنشان کرد: حفظ و توسعه جايگاه ممتاز ارایه خدمات فني حفاري در صنايع نفت و گاز کشور  همچنان در دستور کار اين مديريت قرار دارد.


نمایش تعداد بازدیدها : 259

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0