سه‌شنبه, 4 تير 1398
  • En
رو عنوان : مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران خبر داد:
عنوان : به اشتراك گذاشتن تجربیات كاركنان در یك نشست تخصصی داخلی
زير عنوان : مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری یک نشست تخصصی داخلی با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند کارکنان شرکت خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ 
ساعت : ۱۷:۳:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: 

به اشتراک گذاشتن تجربیات کارکنان در یک نشست تخصصی داخلی

مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری یک نشست تخصصی داخلی با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند کارکنان شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران البرز نکوئیان روز شنبه (28 اردیبهشت ماه) در توضیح بیشتر در این باره گفت: این نشست براساس شرح وظایف تبیین شده برنامه ریزی و هیچ هزینه ای برای شرکت در بر ندارد.

وی افزود: آشنایی با طرح ها و نوآوری های کاربردی انجام شده در ارتباط با صنعت حفاری، شناخت نفرات شاخص و نخبه کاری در سیستم و ایجاد زمینه برای هم افزایی و بهره گیری از نقطه نظرات آنان از جمله اهداف این نشست است.

 نکوئیان ادامه داد: بررسی چالش ها، ارائه پیشنهادهای سازنده و راهکار مناسب در جهت منطقی کردن هزینه ها، استفاده از نقطه نظرات کارشناسان شرکت به خصوص جوانان از دیگر برنامه های این نشست به شمار می آید.

مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه در جریان این نشست تلاش بر این است تا نقاط  ضعف و قوت سیستم شناسایی و راه حل های مهندسی شده برای بهبود و ارتقاء عملکرد شرکت اندیشیده شود، افزود: به این منظور کمیته ای برای هر چه بهتر برپایی نشست تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: در این کمیته نمایندگانی از مدیریت های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، منابع انسانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ادارات آموزش و تجهیز نیروی انسانی و روابط عمومی مشارکت دارند.

نکوئیان گفت: در شرکت،  جوانان نخبه و با انگیزه زیادی وجود دارد که حضور آنان در کنار پیشکسوتان عرصه صنعت حفاری و تبادل و تلفیق تجربیات میدانی با علوم آکادمیک می تواند در پیشبرد برنامه ها و رشد و تعالی سازمان بسیار موثر واقع شود. 

مشاور جوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: آشنایی با همکاران  نخبه از طریق میدانی، ارتباط با جوانان  علاقه مند، هم نشینی با پیشکسوتان و استفاده از نقطه نظرات مجموعه را در دستور کار دارد و با همکاری مدیریت های عملیاتی، پشتیبانی و ستادی شرکت پیگیر آن می باشد.نمایش تعداد بازدیدها : 279

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0