يکشنبه, 30 تير 1398
  • En
عنوان : سومین قهرمانی تیم فوتسال بانوان حفاری در لیگ برتر باشگاههای كشور
زير عنوان : تیم فوتسال بانوان ملی حفاری با 90 گل زده مقام نخست لیگ برتر مسابقات فوتسال بانوان کشور را کسب کرد.
تاريخ :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ 
ساعت : ۱۵:۱۷:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

سومین قهرمانی تیم فوتسال بانوان حفاری در لیگ برتر باشگاههای کشور

 

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری  با 90 گل زده مقام نخست لیگ برتر مسابقات فوتسال بانوان کشور را کسب کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، منیژه زیبا سرپرست تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز از سومین قهرمانی تیم فوتسال بانوان خبر داد و گفت : در هفته پایانی مسابقات قهرمانی کشور و در یک دیدار خارج از خانه تیم فوتسال بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی حفاری اهواز توانست با نتیجه 6 بر 2 کاسپین قزوین را مغلوب نماید و با کسب 54 امتیاز برای سومین سال پیاپی عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند .

زیبا بیان کرد : امسال همانند سالهای گذشته تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال بانوان با یک برنامه ریزی و آمادگی کامل حضور پیدا کرده بودند و تیم فوتسال ملی حفاری ایران با انجام 20 بازی رفت و برگشت ، 90 گل زده و کسب 54 امتیاز قهرمان و تیم های سپیدرود رشت و دانشگاه آزاد اسلامی به ترتیب با امتیاز مشترک 52 ، دوم و سوم شدند .

سرپرست تیم فوتسال ملی حفاری گفت : در این دوره از بازیها 11 تیم از جمله سپیدرود رشت ، دانشگاه آزاد اسلامی ،کاسپین قزوین ، پالایش نفت آبادان ، باران جوان بندرعباس، راه آهن تهران ، بازرگانی امیر نوشهر ، البرز شهرداری زنجان ، شهریار تهران ، انصار ولایت تبریز و ملی حفاری ایران حضور داشتند .

خانم زیبا ، طاهره مهدی پور ( دروازه بان ) فهیمه زارعی ، الناز آرمات و نسترن مقیمی را از ملی پوشان تیم فوتسال ملی حفاری ایران معرفی و فهیمه زارعی و فاطمه پاپی را بهترین بازیکنان این باشگاه برشمرد.

 

نمایش تعداد بازدیدها : 2523

بازگشت           چاپ چاپ         

پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0