دوشنبه, 16 تير 1399
  • En
  • ساعت : ۲۳:۵۵:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 268
متخصصان مدیریت خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند
طراحی و ساخت دستگاه مخلوط كننده پیمانه ای (بچ میكسر) اسیدكاری با پوشش مقاوم به اسید كلریدریك خالص و افزایه های شیمیایی
رئیس اداره نگهداری و تعمیرات مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از طراحی و ساخت دستگاه مخلوط کننده پیمانه ای یا بچ میکسر (Batch Mixers ) اسیدکاری 150 بشکه ای با پوشش مقاوم به اسید کلریدریک خالص و افزایه های شیمیایی از سوی متخصصان این مدیریت خبر داد.

متخصصان مدیریت خدمات فنی  شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند

طراحی و ساخت دستگاه مخلوط کننده پیمانه ای (بچ میکسر) اسیدکاری با پوشش مقاوم به اسید کلریدریک خالص و افزایه های  شیمیایی

 

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از طراحی و ساخت دستگاه مخلوط کننده پیمانه ای یا بچ میکسر   (Batch Mixers ) اسیدکاری 150 بشکه ای با پوشش مقاوم به اسید کلریدریک خالص و افزایه های  شیمیایی از سوی متخصصان این مدیریت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران عبدالمجید دقایقی در این باره توضیح داد: تامین این تجهیز حسب نیاز عملیاتی در برنامه ساخت و یا خرید ماشین آلات سرمایه ای سالیانه مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های  فنی و کارشناسی متخصصان مدیریت های خدمات فنی امکان ساخت آن با استفاده از توان صنعتگران داخلی و با پشتیبانی مدیریت های مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، بازسازی تجهیزات حفاری،  HSE و اداره بازرسی فنی شرکت  اجرایی شد .

  دقایقی اظهار کرد: پس از تعیین مشخصات فنی، حداقل زمان ساخت با احتساب سفارش کالا ، ساخت  سازه فلزی با انجام پوشش ضد اسید و افزایه شیمیایی و نصب و راه اندازی این دستگاه  180روز برآورد گردید  که با شناسایی  امکانات موجود  و استفاده از توان صنعتگران بومی و بهره گیری  از دانش و تجربه متخصصان شرکت در مدت 50 روز این مهم تحقق یافت.

 رئیس اداره نگهداری و تعمیرات مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: هزینه  خرید این دستگاه از شرکت های سازنده خارجی 250 هزار یورو برآورد می شود که با تمهیدات به کار گرفته شده و  استفاده از توان فنی مهندسی داخلی، این بچ میکسر با هزینه یک پنجم مشابه خارجی آماده بهره برداری شد .

وی ادامه داد: با آماده شدن این تجهیز مراحل  تست آزمایشگاهی و کارگاهی آن  با موفقیت انجام  و جهت آزمایش میدانی به منطقه عملیاتی ارسال گردید .

گفتنی است این بچ میکسر پس از آزمایش های عملیاتی به همراه  همزن های مکانیکی در ارایه  عملیات اسیدکاری بر روی سکوهای دریایی به کارگیری می شود.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    پورتال شرکت ملی حفاری ایران

    V5.5.8.0