پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
 • En
 • ساعت : ۰:۱۵:۴۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ 
 • تعداد بازدید : 242
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری:
متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در سال جاری توسط این شركت به 111 هزار متر نزدیك شد
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در هشت ماه سال جاری توسط ناوگان حفاری این شرکت به 111 هزار متر نزدیک شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری:

متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در سال جاری توسط  این شرکت به 111 هزار متر نزدیک شد 

معاون  مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در هشت ماه سال جاری توسط ناوگان حفاری این شرکت به 111 هزار متر نزدیک شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران محمد آل خمیس روز سه شنبه (پنجم آذرماه)  افزود: این رقم نسبت به ماه قبل از آن حدود 10 هزار متر بیشتر است.

وی اظهار کرد: در این مدت عملیات حفاری 81 حلقه چاه به اتمام رسید و برای بهره برداری در اختیار شرکت های متقاضی قرار گرفت که از این تعداد یک حلقه اکتشافی، 25 حلقه توسعه ای، شش حلقه ارزیابی و 49 حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

آل خمیس گفت: از مجموع چاه ها 60 حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، 9 حلقه در موقعیت شرکت نفت فلات قاره، 9 حلقه در پروژه های توسعه ای شرکت مهندسی و توسعه نفت، دو حلقه به صورت پروژه ای و یک حلقه در قالب پروژه حفاری چاه های اکتشاف به سفارش مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر گردید.

معاون  مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری افزود: از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه با تلاش های به عمل آمده و در نتیجه همکاری و هم افزایی با شرکت های متقاضی حفاری  هفت حلقه چاه به مدت 77 روز زودتر از زمان تعیین شده از سوی کارفرما به اتمام رسید.

وی با اشاره به برخورداری ناوگان این شرکت از 72 دستگاه حفاری خشکی و دریایی اظهار کرد: در مدت پیش گفته عملیات اجرایی دو پروژه حفاری پنج حلقه چاه در نفت شهر در موقعیت شرکت نفت مناطق مرکزی و هفت حلقه چاه در میدان نفتی گچساران در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب کلید خورد که عملیات اجرایی آن طبق برنامه دنبال می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال شرکت ملی حفاری ایران

  5.5.8.0
  V5.5.8.0