پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

شنبه, 27 مهر 1398
  • En

مهندسی و برنامه ریزی سیمان چاه

تاریخچه و شرح مختصری از سرویس:
 این سرویس در زمینه طراحی، برنامه‌ریزی عملیات های مختلف سیمانكاری از جمله چاه های نفتی و گازی و چاه های ژئوترمال (زمین گرمایی) در دما و فشار بالا و تكنولوژی سیمان های با وزن سبك فعالیت می‌نماید و در زمینه طراحی دوغاب سیمان چاه های با دمای بالای 300 درجه فارنهایت و با فشار بالا توانسته به موفقیت‌های بزرگی دست یابد. همچنین ایجاد تعامل با سایر شركت های معتبر در زمینه طراحی دوغاب سیمان جهت دستیابی به طراحی و فرمولاسیون دوغاب های فوق سبك نیز فعالیت می‌نماید.
تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری: 
بمنظور ارائه بهینه خدمات مهندسی سیمان جهت جلب رضایت مشتریان و انجام تعهدات از یك نرم افزار پیشرفته طراحی و برنامه ریزی جهت شبیه سازی عملیات سیمان استفاده می شود.
ویژگی های شاخص سرویس: 
طراحی و برنامه‌ریزی انواع عملیاتهای سیمانكاری چاه های نفتی و گازی و ژئوترمال ،نظارات مستقیم بر حسن انجام عملیاتهای سیمانكاری توسط مهندسین مجرب درتمامی چاه های نفتی، گازی و ژئوترمال ،كنترل كیفی انواع سیمان و افزایه‌های شیمیایی سیمان،ارزیابی خواص دوغاب سیمان بوسیله تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی،برآورد فنی پروژه‌های مختلف سیمانكاری،طراحی، برنامه‌ریزی و نظارت بر حسن اجرای عملیات سیمانكاری درچاه های با عمق بیش از 5000 متر عملیات سیمانكاری در چاه های با دمای حرارتی بالا ( 300 درجه فارنهایت) 
مزیت های کلیدی:
 طراحی، برنامه‌ریزی و نظارت بر حسن اجرای عملیات سیمانكاری دوغاب سنگین با وزن (بالای pcf 150) ،اجرای عملیات سیمانكاری دوغاب سیمان با وزن سبك (pcf 83 وكمتر از آن)همراه با تجزیه و تحلیل ، ارزیابی عملیات های سیمانكاری و ارائه راهكار به كارفرمایان محترم از مزیت های این واحد مهندسی می باشد.
دستاوردهای ملی و بین المللی : 
طراحی، نظارت و اجرای عملیات سیمانكاری با وزن‌های مختلف از جمله  pcf 78با موفقیت و رضایت كامل مشتری به شركتهایSIRTE ، ZUEITINA ، AGACO وWAHA   در كشور لیبی طی سالهای 1389 و1390


گروه دورانV5.5.0.0