پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 5 آبان 1400
  • En
اخبار اصلی سایت
متخصصان شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند حفر و تكمیل 41 حلقه چاه های نفت و گاز در 7 ماه سال جاری در مناطق خشكی و دریایی كشور  جديد!
متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در 7 ماه سال جاری موفق به حفر و تکمیل 41 حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شدند.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۶
مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران خبر داد برنامه برای برگزاری همایش های علمی پژوهشی در دانشگاه ها از سوی متخصصان این شركت 
با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان و اساتید دانشگاه ها با فناوری های صنعت حفاری، از سوی شرکت ملی حفاری ایران اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری همایش های علمی پژوهشی شده است.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ 
 | 
تعداد بازدید : ۴۶
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در تشریح اهم عملکرد نیمه نخست سال 1400 تحقق حفر و تكمیل 36 حلقه چاه های نفت و گاز/ 2053 عملیات فنی و تخصصی در قالب خدمات یكپارچه 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 36 حلقه چاه های نفت و گاز و به موازات آن تحقق 2053 عملیات فنی و تخصصی در قالب ارائه خدمات یکپارچه صنعت حفاری در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ 
 | 
تعداد بازدید : ۵۳
با هدف شتاب بخشی در عملیات تولید 45 دستگاه حفاری در نیمه نخست سال در نقاط نفتخیز كشور جابجا شد 
با هدف شتاب بخشی در عملیات تولید نفت و گاز 45 دستگاه حفاری سنگین خشکی در نیمه نخست سال جاری در نقاط نفتخیز کشور جابجا شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ 
 | 
تعداد بازدید : ۹۸
پیام تبریك مدیر عامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اعظم (ص) 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) را به کارکنان صنعت حفاری تبریک گفت.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ 
 | 
تعداد بازدید : ۶۲
در چارچوب موافقتنامه همکاری بین شرکت های ملی حفاری و سی لند دو دكل حفاری سنگین در طرح توسعه میدان نفتی بی بی حكیمه بكارگیری می شود 
در چارچوب موافقتنامه همکاری بین شرکت ملی حفاری ایران و شرکت سی لند، دو دستگاه حفاری سنگین خشکی در طرح توسعه میدان نفتی بی بی حکیمه در استان کهگیلویه و بویر احمد بکارگیری می شود.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۴۰
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری ۴۱ دستگاه حفاری خشكی در پروژه های مشاركتی با بخش خصوصی بكارگیری می شود 
۴۱ دستگاه حفاری سبک و سنگین خشکی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های مشارکتی با شرکت های بخش خصوصی داخلی در اجرای طرح های توسعه ای شرکت ملی نفت ایران و ۲۸ مخزن در مناطق نفتخیز جنوب بکارگیری می شود.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ 
 | 
تعداد بازدید : ۸۵
مدیر HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران: تجهیزات حفاظت فردی كاركنان مطابق با استانداردهای روز متحول می شود 
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران گفت: تجهیزات حفاظت فردی کارکنان عملیاتی، فنی و خدمات پشتیبانی شرکت براساس استانداردهای روز متحول می شود.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
 | 
تعداد بازدید : ۸۱
در همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء و اجرای طرح 28 مخزن در مناطق نفتخیز جنوب دستگاه حفاری 56 فتح شركت ملی حفاری در میدان نفتی اهواز عملیاتی شد 
در چارچوب همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و در اجرای طرح توسعه 28 مخزن در گستره مناطق نفتخیز جنوب، دستگاه حفاری 56 فتح شرکت ملی حفاری در موقعیت میدان نفتی اهواز مستقر و در چرخه عملیات قرار گرفت.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ 
 | 
تعداد بازدید : ۹۶
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران : همه ظرفیت های موجود شركت در جهت افزایش بهره وری و راندمان بكارگیری می شود 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: از همه ظرفیت های بالقوه و بالفعل موجود شرکت در جهت افزایش بهره وری و راندمان کار استفاده به عمل می آید.
تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ 
 | 
تعداد بازدید : ۱۱۱
صفحه1از172123456...172.بعدي.برو

اندازه فونت
بزرگنمایی
عدم نمایش تصاویر
تضاد رنگ
سیاه و سفید
بازنشانی
گروه دورانV5.7.14.0